ADEBOX | PARTNERZY
16030
page,page-id-16030,page-template-default,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3

Zapraszamy do grona Partnerów ADESCOM. Gwarantujemy, że każdy, kto do niego dołączy otrzyma profesjonalne wsparcie handlowe i techniczne, czytelne  i proste reguły rozliczeń, brak minimalnych progów sprzedaży oraz bogaty pakiet szkoleń produktowych. Program stanowi realne narzędzie wsparcia sprzedaży, platformę komunikacji i wymiany obserwacji z rynku. Bierzemy pod uwagę liczne nisze w jakich sprzedają nasi Partnerzy dopasowując produkty do wymagań ich klientów. Dokładamy wszelkich starań dostarczając wsparcie marketingowe, asystę merytoryczną, pomoc w prezentacjach i negocjacjach handlowych. Nasz program jest prosty i przejrzysty a przy tym dopasowany do Partnera. Zapraszamy do kontaktu: partner@adescom.pl

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Skontaktuj się z nami

Jesteś integratorem rozwiązań IT/telekomunikacyjnych/instalacji systemów bezpieczeństwa itp, dostarczasz urządzenia końcowe dla telekomunikacji lub po prostu wiesz, że u Twojego klienta zaistniała potrzeba instalacji centralki IP PBX i unowocześnienia komunikacji w jego firmie – skontaktuj się z nami pod dedykowanym adresem: partner@adescom.pl.

Umów się z nami na spotkanie

Aby poznać szczegóły naszej oferty, produkty, usługi i ich bogatą funkcjonalność, wystarczy, że umówisz się z nami na spotkanie. Podczas niego jesteśmy w stanie sprecyzować z jakimi klientami pracujesz i jakiego wsparcia od nas będziesz potrzebował. Gwarantujemy, że znajdziesz zaufanego i solidnego partnera, otrzymasz szerokie wsparcie i minimum formalności.

Poszerz swoją wiedzę na dedykowanych szkoleniach

Nie znasz naszego systemu? Potrzebujesz poszerzyć swoją wiedzę z wąskiego zakresu zagadnień, sprawdzić działanie funkcji w praktyce – zgłoś się na szkolenie produktowe lub handlowe. Sprecyzuj swoje oczekiwania, a szkolenie będzie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wdrażaj produkty i usługi Adescom u swoich klientów

Jako Partner możesz korzystać z szerokiego zakresu naszego wsparcia przy wdrożeniu lub robić to zupełnie samodzielnie. Możemy uczestniczyć w spotkaniach z Twoimi klientami, jak również wysyłać Ci już gotowy produkt do instalacji. Zakres naszych prac jest uzależniony od Twoich potrzeb.

Zarabiaj z nami

Doceniamy Twoją znajomość rynku i klientów, doświadczenie, zaangażowanie i wiedzę. Dlatego Partnerom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne. Proponujemy różne modele współpracy, a co najważniejsze nie mamy minimalnych progów sprzedaży.

Korzystaj ze wsparcia i szkoleń przez cały czas

Do Twojej dyspozycji jest szereg pracowników naszej firmy, którzy mogą dawać Ci nieustanne wsparcie w kwestiach handlowych, marketingowych, bieżącego wsparcia technicznego oraz asysty merytorycznej, udzielać pomocy w prezentacjach i negocjacjach. Ponadto grono programistów jest w stanie dostosować produkty ADESCOM do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

NASI PARTNERZY